Вішалка кована для людей зі смаком або Як зробити інтер'єр оригінальним

Вибір різних предметів інтер'єру - процес не просто відповідальний, а мега важливий. Кована вішалка - не виняток. Можна, звичайно ж, зупинитися і на інших варіантах цих меблів: дереві, пластику, хочете - так навіть на склі. Але художня ковка не має рівних, і якщо ви хочете оригінальності, прояву гарного смаку, тоді кована вішалка - саме той варіант, якому варто приділити особливу увагу.

Ковані вішалки: які варіанти можливі?

Майстри кованих виробів мають змогу сьогодні запропонувати багато-багато різних варіантів. Видове різноманіття можна окреслити двома головними позиціями: підлогові та настінні вішалки. Перші, більш місткі та габаритні, другі - навпаки.

Можна вибирати з різних стилів, підшуковуючи варіант, який підійде якнайкраще до вашого інтер'єру. В коридор а-ля романтика чудово впишеться вішалка з ажурними кованими елементами, квітами, листям, всілякими завитками... Передпокій в стилі хай-тек ідеально прийме вішалку з рівними лініями, без всяких надмірностей тощо.

Розміри - також різні. Залежать від того, на яку інтенсивність використання вішалки ви розраховуєте. У будинку, наприклад, для сім'ї з 3-4 осіб достатньо буде розмістити екземплярчик на 4-5 крючків, офісний варіант потребує більшого.

На якому з видів і варіантів ви б не зупинилися - він буде найкращим, якщо ви вибирали з урахуванням перерахованих вище моментів!

Переваги кованих вішалок

Вироби з металу впевнено крокують попереду інших за всіма показниками. До головних переваг кованих вішалок ми зарахували б такі:

- довговічність. Матеріал сам по собі - високоякісний і стійкий до різного роду пошкоджень. А за умови нанесення спеціального захисного покриття якісні показники ще вищі;

- ексклюзивність. Можливість виготовлення за індивідуальним ескізом унеможливлює при бажанні наявність хоча б 1 "клону". Знайти навіть схожий, не те що ідентичний, предмет вкрай складно, якщо ви це ставили за мету;

- сумісність з іншими матеріалами. Дерево, камінь, скло - з чим би ви не захотіли з'єднувати ковані елементи, виглядати це буде просто неперевершено. Оригінальніше дизайнерське рішення придумати складно;

- естетика. Про це ми згадували трохи вище: ковані вішалки підійдуть для інтер'єру, витриманого в будь-якому стилі (класика, бароко, модерн, хай-тек...). І в кожному будуть виглядати неповторно, привносячи в інтер'єр особливу родзинку;

- позитивний імідж. Кована вішалка свідчить про хороший смак своїх господарів. Якщо ви хочете не тільки порадувати себе, але і підкреслити індивідуальність - вам це легко вдасться.

Кована вішалка - це вибір господарів, які дійсно знають толк в дизайні інтер'єру. Це свідчення гарного смаку. Крім того, кована вішалка є також свідченням економічності та вміння приймати розумні рішення.

Хочете замовити виготовлення вішалки будь-якого виду та дизайну в передпокій, кабінет або гардеробну кімнату? Вигідну покупку можна здійснити тут: http://domkovka.ub.ua/ua/.

Заходьте, визначайтеся. Бажаємо тільки позитивних вражень від купівлі кованої вішалки та необхідного функціоналізму!